روستیک چیست؟

دکوراسیون روستایی و سنتی چوبی به سبک روستیک

در این مقاله قصد داریم که در مورد معنی روستیک و در چه زمینه ای کاربرد دارد صحبت کنیم. شاید بسیاری از افراد با شنیدن نام چوب روستیک این سوال به ذهنشان خطور کند که اصلا روستیک چیست و چه خصوصیاتی دارد و در چه مکان هایی به کار گرفته میشود.اگر شما هم مشتاق کسب اطلاعات در این زمینه هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

معنی روستیک (RUSTIC)

یک واژه انگلیسی لاتین است که به صورت rustic نوشته میشود که به معنای روستا می باشد. امروزه در بین مردم سبک جدید رایج شده به نام سبک دکوراسیون روستیک که برگرفته از طبیعت میباشد و برای اینکه ساختمان ها و منازل به این سبک برسند از عوامل طبیعی مختلفی استفاده میکنند، از جمله این عوامل پارچه، چرم، سنگ و چوب میباشد.

یکی از رایج ترین مصالحی که می توان از ان استفاده کرد تا یک خانه دارای دکوراسیون روستیک باشد چوب است. چوب در دکوراسیون منازل و شکل ظاهری آن نقش مهمی دارد.

سبک روستایی چوب روستیک

نزدیکترین المان برای رسیدن به سبک روستیک استفاده از متریال های خام و دست نخورده تنه درختان و چوب های برش خورده آنها هستند که می تواند حس و حال یک خانه روستایی را پدید آورد. استفاده از چوب در محیط زندگی خود می تواند احساس خوب و آرامشی در شما به وجود بیاورد که هیچ چیز جایگزین او نخواهد بود.

دکوراسیون چوب روستیک سبک روستایی

کاربرد روستیک در زمینه هایی مانند:

ترکیب رنگ جذاب روستیک

رنگ های اصلی این سبک باید ار رنگ موجود در طبیعت مانند سبز جنگل، قهوه ای پر رنگ، الیاف و سوختگی های چوب مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی اصلی طراحی دکوراسیون روستیک

  1. طراحی راحت و خلق فضایی جذاب
  2. استفاده از مواد طبیعی، چوب، سنگ و پارچه با بافت ویژه
  3. ماهیت سبک و سادگی
  4. فاقد مواد مدرن، فلز، پلاستیک و پارچه مصنوعی
  5. رنگ طبیعی؛ طیف های متنوع

در نهایت پیش از هر چیزی می‌توانید با مشاوره گرفتن در مورد هر نوع چوب و روش اجرا و انعطاف در طراحی‌ دکوراسیون، با گرندوود تولید کننده انواع طرح های چوبی تماس حاصل نماید که به شما در این امر کمک کنیم.

گردآوری توسط: گرند وود

این نوشته در Blog ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *