میز ناهار خوری چوب طبیعی

در حال نمایش 13 نتیجه

گرند وود سازنده میز ناهار خوری طرح چوب جنگلی یا همان میز ناهار خوری چوب طبیعی است. تنه چوب طبیعی این درختان برای ساخت میز 4 نفره تا 12 نفره مناسب هستند که با بهترین کیفیت و خاص ترین رنگ و مدل می توانند ساخته شوند.


میز چوب طبیعی

ساخت و تولید این میز با طرح چوب طبیعی، یک طراحی فوق‌العاده جذاب که حس بی‌نظیر طبیعت را به شما میدهد. یکی از متنوع‌ترین و پرفروش ترین میز چوب طبیعی درخت در کشور، میز ناهار خوری چوبی جدید است. شما می‌توانید هم در خانه، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و لابی‌ها از این میز چوب طبیعی در ابعاد مختلف استفاده کنید.

برای سفارش میز ناهار خوری طرح چوب طبیعی تماس بگیرید:

بهزاد باخدا: ۵۰۵۲۰۱۷ ۰۹۱۹

ارسال به سراسر ایران

میز ناهار خوری چوب طبیعی درخت گردو

میز ناهار خوری طرح چوب جنگلی

ساخت میز ناهار خوری روستیک با چوب طبیعی درخت گردو، راش، توسکا، ملچ و... در گارگاه نجاری گرند وود در تهران. این میزها در مدل های اسلب روستیک و اپوکسی رزین و همچنین از انواع مختلف پایه های فلزی و چوبی ساخته می شود.

میز طرح چوب طبیعی

همیشه استفاده و الهام گرفتن از طبیعت برای انسان جذاب و دلنشین است. بکار بردن و استفاده از میز ناهار خوری طرح چوب جنگلی میتواند به ما برای ساختن این فضا کمک کند. میز چوب طبیعی جز آن دسته از لوازمی است که با تمامی سبک‌های دکوراسیون داخلی منازل می‌تواند همخوانی داشته باشد.

میز ناهار خوری چوب طبیعی هیچگاه قدیمی نمی‌شود و نه تنها از ارزش آنها کم نشده، بلکه روز به روز بر ارزش و اصالت آن افزوده می‌شود. دوام و استحکام میز چوب طبیعی بسیار بالا، و در مقابل ترک خوردگی و حشرات مقاومت خوبی دارد.

برای استعلام قیمت و سفارش میز چوب طبیعی و میز ناهار خوری چوب جنگلی، با کارگاه نجاری گرند وود تماس بگیرید.