قیمت اسلب چوب

نمایش دادن همه 3 نتیجه

کارگاه نجاری گرند وود سازنده انواع میز اسلب چوبی در طرح های خاص و متنوع در تهران است. اسلب در واقع صفحاتی هستند که بعد از برش تنه درختان تهیه و ساخته می شوند. اسلب چوب یکی از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین چوب برای ساخت مصنوعات چوبی در کارگاه نجاری است.

قیمت میز اسلب چوبی

چوب اسلب صفحاتی صاف و برش خورده از تنه درخت است که طی سال های اخیر، خیلی زیاد مورد استفاده نجاران قرار گرفته است. قیمت اسلب چوب به عواملی مثله نوع چوب، اندازه و ابعاد چوب، روغن کاری، استفاده از رزین، نوع پایه‌ها و … بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت میز اسلب چوبی با کارگاه نجاری گرند وود تماس بگیرید.

مدیر کارگاه آقای بهزاد باخدا: ۵۰۵۲۰۱۷ ۰۹۱۹

ساخت انواع میز اسلب چوبی (تنه درخت)

انواع اسلب چوب ( چوب گردو)

از انواع درخته بکارگرفته شده در اسلب چوب می‌توان از درخت گردو، توسکا، افرا، ملچ، و بلوط نام برد. چوب گردو یکی از پرطرفدارترین نوع چوب برای ساخت انواع میز ناهار خوری روستیک، میز تلویزیون اسلب و … به شمار می‌آید. ویژگی‌های فیزیکی و استحکام محکم و همنچین طرح های خاص و تک، در تنه درخت گردو از محبوبیت زیادی بین مردم برخوردار است.

می‌توان با برش طولی تنه درخت گردو، یک میز اسلب زیبا ساخت. همچنین می‌توان با قالب‌گیری و استفاده از رزین در اطراف چوب، میزی شکیل و خاص خلق کرد.

ویژگی انواع میز اسلب چوب

  • مقاومت و کیفیت بالای چوب اسلب
  • زیبایی و جذابیت میز های اسلب تک و منحصر به فرد است.
  • قابل استفاده در منازل، رستوران ها و کافی شاپ ها
  • قابل ترکیب شدن با رزین اپوکسی
  • مقاوم در برابر ترک خوردگی و حشرات
  • موجود در رنگ‌های روشن، قهوه‌ای و تیره

کارگاه نجاری گرندوود سازنده انواع میزهای اسلب چوبی بسیار شیک و با کیفیت، از تنه درختان جنگلی در تهران است. اسلب چوب فقط برای ساخت میز ناهار خوری استفاده نمیشود، بلکه در ساخت میز تلویزیون روستیک، میز جلو مبلی و همچنین طراحی دکوراسیون منزل نیز مورد استفاده قرار میگیرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارگاه نجاری گرند وود تماس بگیرید.

تومان15,700,000
تومان13,800,000
تومان6,450,000