اسلب چوب

نمایش 1–24 از 25 نتیجه

کارگاه نجاری گرند وود سازنده انواع میز اسلب چوبی در طرح های خاص و متنوع در تهران است. اسلب در واقع صفحاتی هستند که بعد از برش تنه درختان تهیه و ساخته می شوند. اسلب چوب یکی از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین چوب برای ساخت مصنوعات چوبی در کارگاه نجاری است.

قیمت میز اسلب چوبی

چوب اسلب صفحاتی صاف و برش خورده از تنه درخت است که طی سال های اخیر، خیلی زیاد مورد استفاده نجاران قرار گرفته است. قیمت اسلب چوب به عواملی مثله نوع چوب، اندازه و ابعاد چوب، روغن کاری، استفاده از رزین، نوع پایه‌ها و … بستگی دارد. یکی از بهترین محصولاتی که میتوان با چوب اسلب تولید کرد، میز ناهار خوری چوبی است.

برای اطلاع از قیمت میز اسلب چوبی با کارگاه نجاری گرند وود تماس بگیرید.

مدیر کارگاه آقای بهزاد باخدا: ۵۰۵۲۰۱۷ ۰۹۱۹

ساخت انواع میز اسلب چوبی (تنه درخت)

خرید میز اسلب چوب ( چوب گردو)

از انواع درخته بکارگرفته شده در اسلب چوب می‌توان از درخت گردو، توسکا، افرا، ملچ، و بلوط نام برد. چوب گردو یکی از پرطرفدارترین نوع چوب برای ساخت انواع میز ناهار خوری روستیک، میز تلویزیون اسلب و … به شمار می‌آید. ویژگی‌های فیزیکی و استحکام محکم و همنچین طرح های خاص و تک، در تنه درخت گردو از محبوبیت زیادی بین مردم برخوردار است.


می‌توان با برش طولی تنه درخت گردو، یک میز اسلب زیبا ساخت. همچنین می‌توان با قالب‌گیری و استفاده از رزین در اطراف چوب، میزی شکیل و خاص خلق کرد.

ویژگی انواع میز اسلب چوب

  • مقاومت و کیفیت بالای چوب اسلب
  • زیبایی و جذابیت میز های اسلب تک و منحصر به فرد است.
  • قابل استفاده در منازل، رستوران ها و کافی شاپ ها
  • قابل ترکیب شدن با رزین اپوکسی
  • مقاوم در برابر ترک خوردگی و حشرات
  • موجود در رنگ‌های روشن، قهوه‌ای و تیره

کارگاه نجاری گرندوود سازنده انواع میزهای اسلب چوبی بسیار شیک و با کیفیت، از تنه درختان جنگلی در تهران است. اسلب چوب فقط برای ساخت میز ناهار خوری استفاده نمیشود، بلکه در ساخت میز تلویزیون روستیک، میز جلو مبلی و همچنین طراحی دکوراسیون منزل نیز مورد استفاده قرار میگیرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارگاه نجاری گرند وود تماس بگیرید.