میز جلو مبلی روستیک

نمایش دادن همه 3 نتیجه

گرند وود تولیدکننده انواع میز روستیک با تنه درختان (کاملا دست ساز) با بهترین قیمت و کیفیت در طرح های خاص و بی نظیر، برای سفارش خرید میز جلو مبلی روستیک لطفا تماس بگیرید.

قیمت میز جلو مبلی روستیک

وقتی قصد خرید میز جلو مبلی روستیک دارید یعنی میخواهید دکوراسیون منزلتان به سبک روستایی تبدیل به یک محیط گرم و دلنشین شود اما با چاشنی بسیار خاص و متفاوت؛ لوکس به نظر برسد که این خود هزینه ای در بر دارد. قیمت میز جلو مبلی روستیک با توجه به نوع تنه درخت، ابعاد و متریال پایه و کاورینگ تعیین می شود.

تومان4,500,000

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی تراورس

تومان4,800,000

قیمت میز رزین اپوکسی

میز رزین اپوکسی جلو مبلی

تومان5,500,000

نمونه کار میز روستیک مدل جلو مبلی

مدل هایی که مشاهده می کنید توسط گرند وود ساخته شده است. در کارگاه نجاری ما شما می توانید نوع گونه درخت، ابعاد و رنگ دلخواه تا را انتخاب کنید.

هیچ پذیرایی بدون میز جلو مبلی برای ارائه سرویس بهتر به مهمانان کامل نیست. میز جلو مبلی یکی از وسایلی است که انتخاب درست آن تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون سالن شما دارد. این میز در کنار میز ناهار خوری و میز تلویزیون روستیک شما میتواند یک فضای خاص و لوکس به منزل شما بدهد.

خرید میز جلو مبلی چوبی روستیک

با خرید این میز به دلیل متمایز بودن هر تنه درخت با دیگری، یک میز جلو مبلی کاملا خاص، متفاوت و به دور از تکرار در منزل خود داشته باشید. برای سفارش ساخت میز جلو مبلی روستیک با گرند وود تماس بگیرید.