میز عسلی روستیک

نمایش یک نتیجه

در صورتی‌ که قصد خرید میز عسلی چوبی را داشته باشید ممکن است مدلی تحت عنوان روستیک به شما پیشنهاد شود. میزهای عسلی روستیک مدت‌ زمان نسبتاً کوتاهی است که در بازار دیزاین و طراحی داخلی در لیست ترندها قرار گرفته‌اند. معمولاً از آن‌ها برای پذیرایی از مهمانان استفاده می‌شود و لازم است که تمام المان‌های جذابیت بصری و استانداردهای کیفی را داشته باشند.

این میزها زیاد جابه‌جا می‌شوند. یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که در مورد خرید میز عسلی روستیک از شما توسط فروشنده پرسیده می‌شود این است که بودجه‌تان چقدر است. در واقع بر حسب بودجه و قدرت خرید مشتری، ابعاد، جنس چوب، کیفیت ساخت و نوع چوب مورد استفاده مشخص خواهد شد. البته میزهای عسلی به استفاده در کنار مبل‌ها و صندلی‌ها و برای اتاق نشیمن خلاصه نمی‌شوند. بلکه در کنار تختخواب و میز توالت نیز امروزه قرار گرفته و می‌توانند جلوه زیبایی را به فضای خواب شما بدهند.

خرید انواع میز عسلی کنار مبلی روستیک

خرید میز کنار مبلی طرح روستیک یک ایده فوق‌العاده برای کسانی است که نمی‌توانند بین سنت و مدرنیته یکی را انتخاب کنند. در صورتی‌ که شما هم از این دسته افراد هستید و به بافت‌های طبیعی موجود در چوب علاقه دارید و می‌خواهید یک فضاسازی فوق‌العاده داشته باشید؛ می‌توانید به سراغ خرید میز عسلی کالباسی مدل‌های روستیک در بازار بروید.

مشاهده محصولات دیگر: میز جلو مبلی روستیک
قیمت میز عسلی روستیک نیز در مقابل با مدل‌های سنگین و بزرگ و طرح‌های اشرافی و کلاسیک به‌ مراتب بهتر است. قبل از این که اقدام به خرید میزهای عسلی کنید حتماً بودجه مشخص نموده و سپس اقدام نمایید. چون به‌ هر حال این موضوع می‌تواند روی ابعاد و ارتفاع و جنس چوب به‌ کار رفته تأثیر بگذارد و در صورتی‌ که مایل به پرداخت هزینه زیادی نیستید، می‌توانید به سراغ طرح‌های دیگر بروید.

تومان2,800,000

میز عسلی روستیک با متریال رزین نیز ساخته می‌شوند. در این صورت هم می‌توانند ظاهر جذاب‌تر و هم کلاس مدرن‌تری را به خانه شما القا کنند. مجموعه گرند وود در حال حاضر یکی از مجری‌های طرح و ارائه‌ کنندگان پروژه‌های طراحی متریال‌های روستیک در بازار ایران است. صفر تا صد طراحی در داخل کارگاه همین مجموعه و با رعایت تمامی استانداردهای روز انجام می‌گردد.

نکات مهم هنگام خرید میز عسلی طرح روستیک

در بحث خرید میزهای عسلی روستیک، وزن خالص، جنس چوب، متریال‌های ترکیبی مورد استفاده مانند رزین یا فلز، پایه‌ها و جنس و نوع رنگ به‌ کار رفته در ساخت پایه اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت. میزهای عسلی در کنار میز ناهار خوری روستیک به‌ صورت ست‌های دوتایی نیز قابل تهیه هستند. همین‌طور مدل‌های رزین و نمونه‌های برش خورده، دارای خلا و شفاف نیز می‌توانند انتخاب‌های خوبی باشند.

یکی از مزیت‌های اصلی که در مورد خرید انواع میزهای عسلی مدل روستیک وجود دارد این است که شما می‌توانید آن‌ها را با ترک‌ها و شکاف‌های متفاوت و مختلف در بازار خریداری کنید. ترک‌ها البته به‌ صورت طبیعی به وجود آمده‌اند و کاملاً آنتیک و خاص هستند.

یکی از نگرانی‌های عموم مردم در مورد این میزها این است که شاید پس از مدتی دچار ترک، مشکلاتی نظیر خوردگی و یا آسیب‌های سطحی و... شوند. در صورتی‌ که اگر جنس چوب و متریال رزین و فلز مورد استفاده کیفیت لازم را داشته باشد به‌ هیچ‌ عنوان این اتفاق رخ نخواهد داد.