میز ناهار خوری چوبی جدید

نمایش دادن همه 7 نتیجه

کارگاه نجاری گرندوود از سال 1390 در زمینه ساخت انواع میز روستیک، میز ناهار خوری چوبی، میز جلو مبلی و میز رزین اپوکسی فعالیت خود را در تهران شروع کرده است. این نوع میز ناهار خوری چوبی جدید، از چوب‌های طبیعی درختانی مانند گردو، توسکا، ملچ، افرا، بلوط و غیره طراحی و ساخته میشود.

سفارش میز ناهار خوری چوبی جدید تنه درختی

قیمت میز ناهار خوری چوبی جدید 1402 

قیمت میز ناهار خوری چوبی جدید با توجه به نوع چوب، ابعاد، ضخامت، سن درخت و همچنین نوع فلز استفاده شده در پایه میز ناهار خوری متفاوت و متغیر است.

به عنوان مثال یک میز ناهار خوری جدید 6 نفره در ابعاد (150) طول و عرض (90) سانتیمتر با سن 100 الی 150 سال چوب تنه درخت میتواند برای شما (150.000.000) ریال الی (200.000.000) ریال تمام شود.

به طور کلی نمیتوان یک قیمت مشخص برای میز ناهار خوری چوبی تعیین کرد و این امر به عوامل زیادی بستگی دارد.


برای استعلام قیمت و سفارش انواع میز روستیک و میز ناهار خوری جدید، با کارگاه نجاری گرند وود تماس بگیرید.

شماره تماس: ۵۰۵۲۰۱۷ ۰۹۱۹

خرید میز غذا خوری چوبی جدید

میز غذا خوری چوبی یکی از محصولات ویژه و محبوب در صنعت دکوراسیون داخلی منزل به حساب می‌آید. شما باید در موقع خرید میز ناهار خوری چوبی به نکاتی چون فضای منزل، چند نفره بودن میز، دیزاین و طرح دکوراسیون خانه دقت کنید. خرید میز بادوام، مقاوم، زیبا و متناسب با سلیقه شما دیگر مسئله‌ای است که شما باید به آن توجه داشته باشید.

میز نهار خوری چوبی مدرن و شیک

امروزه میز نهار خوری چوبی روستیک یکی از بهترین موارد برای دیزاین و تکمیل دکوراسیون منزل و شرکت، هم به صورت سنتی و هم به صورت مدرن به حساب می‌آید.

با توجه به مقاومت بالا، کیفیت عالی و طرح طبیعی خاص و منحصر به فرد این میز ناهار خوری، محیط و فضای منزل را بسیار شیک نشان میدهد. که این امر باعث شده میز ناهار خوری چوبی روستیک بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

ویژگی میز ناهارخوری سنتی چوبی

  • ترکیب رنگ طبیعی و سنتی فوق العاده
  • استفاده از مواد ضد باکتری
  • مقاومت و دوام بالا در ترک خوردگی
  • مقاوم در نفوذ پذیری حشرات
  • ضخامت بسیار مناسب
  • ساخت در ابعاد مختلف، متناسب با سلیقه شما
  • بکارگیری روغن گیاهی در روکش میز ناهار خوری
  • ساخت جدیدترین مدل میز ناهار خوری چوبی روستیک

جدید ترین میز ناهار خوری ۱۴۰۲ تنه درختی میتواند در سایزهای 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره، 10 نفره و 12 نفره به راحتی ساخته شود.

انواع میز ناهار خوری چوبی جدید ۱۴۰۲

انواع میز ناهارخوری چوبی در بازار موجود هستند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. شما می توانید با توجه به شرایط مالی خود و همچنین محیط منزل خود یکی از آنها را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب یک میز ناهار خوری خوب به دکوراسیون محیط خانه شما بستگی دارد.

میز ناهارخوری چوبی را از کجا خریداری کنیم؟

خرید میز ناهارخوری جدید میتواند یک تصمیم هوشمندانه باشد و با انتخاب یک فروشنده مناسب شروع می‌شود. البته بهترین گزینه این است که شما خودتان میز ناهار خوری خود را انتخاب کنید تا آنچه مدنظر و سلیقه شما است، تولید شود. چون وقتی وارد فروشگاه های مختلف میشوید، طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را ارائه می‌دهند و روبرو می‌شوید که می‌تواند انتخاب را برای شما سخت‌تر کند.

گرند وود این انتخاب را به شما داده که هرآنچه شما میپسندید و دوست دارید برای شما ساخته شود. برای سفارش میز ناهار خوری روستیک با مدیر کارگاه گرند وود آقای بهزاد باخدا تماس بگیرید.

سولات متداول

چرا میز ناهار خوری چوبی تنه درخت گران تر از میز ناهار خوری شرکتی و بازاری است؟

میز ناهار خوری چوبی تنه درخت به دلیل استحکام بالا و ارزش چوب که به بالای 100 الی 600 سال میرسد و اینکه با دستگاه‌های مخصوص و همچنین دست کار شده است از قیمت بالاتری نسبت به میز ناهار خوری شرکتی و بازاری که کیفیت پایین‌تری دارند، برخوردار است.

نحوی ارسال تولیدی گرند وود چگونه است؟

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص و در صورت انتخاب مشتری با ماشین شخصی هم ارسال میشود.

آیا میتوان خرید حضوری داشت و به صورت حضوری سفارش داد؟

بله، گرند وود شرایط سفارش حضوری و آنلاین را هم فراهم کرده است.