پارتیشن اداری تک جداره و دوجداره

نمایش دادن همه 2 نتیجه

ساخت انواع پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره برای شرکت‌ها و سازمان‌ها در کارگاه نجاری گرندوود در تهران. گرند وود تولید کننده انواع پارتیشن اداری با طرح و متریال‌های (ام دی اف، شیشه و آلومینیوم) به صورت تک جداره و دوجداره متناسب با فضای محیط شما است.

قبول سفارشات نجاری پارتیشن اداری با بالاترین کیفیت و بهترین متریال در بازار چوب فروشان انجام می شود. لطفا برای مشاوره و سفارش با مدیریت کارگاه آقای بهزاد باخدا تماس بگیرید.

شماره همراه: ۵۰۵۲۰۱۷ ۰۹۱۹

ساخت پارتیشن دوجداره و تکجداره

پارتیشن اداری در دو نوع تک جداره و دو جداره با چوب (MDF) تولید و اجرا می گردد. این نوع پارتیشن شرکتی و سازمانی با توجه به سبک طراحی و فضای محیط شما بکار گرفته میشود.

ساخت پارتیشن اداری چوبی باکیفیت

انواع پارتیشن اداری عبارتنداز:

  • پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره
  • پارتیشن اداری چوبی (ام دی اف)
  • پارتیشن اداری شیشه‌ای
  • پارتیشن اداری آلومینیومی
  • پارتیشن اداری هوشمند

پارتیشن به طور کلی برای جداسازی فضا و تقسیم‌بندی یک محیط به چند قسمت مورد استفاده قرار میگیرد. بهترین روش برای استفاده‌ بهینه از فضای شرکت و اداره ساخت پارتیشن است.

ویژگی و کاربرد پارتیشن اداری

استفاده و ساخت پارتیشن اداری در محیط شرکت و اداره بسیار مفید است. پارتیشن میتواند عایق خوبی برای گرما و سرما و صدا باشد و همچنین علاوه به تقسیم بندی فضا، زیبایی خاصی به محیط شما بدهد. نصب آسان و جابجایی راحت یکی دیگر از ویژگی های این نوع پارتیشن‌ها به حساب می‌آید.

  1. مقاومت: ام‌دی‌اف به دلیل محکم‌بودن و تحمل وزن و فشار، پایداری و مقاومت خوبی در برابر شرایط استفاده روزانه دارد.
  2. سازگاری با انواع دیگر مواد: ام‌دی‌اف می‌تواند با مواد دیگر مانند شیشه، پلکسی‌گلاس، و فوم ترکیب شود.
  3. انعطاف‌پذیری: پارتیشن‌های دوجداره ام‌دی‌اف امکان تغییر شکل و طراحی را فراهم می‌کنند.

پیشنهاد مشاهده محصولات: میز ناهار خوری چوبی

پارتیشن انواع مختلفی دارد تک جداره و دوجداره که هر کدام بنا به کاربردهایشان مورد استفاده‌ قرار میگیرند. اما از مهمترین مزیتی که پارتیشن دوجداره نسبت به پارتیشن یک جداره دارد این است که علاوه بر تقسیم‌بندی محیط، خاصیت عایق بودن در برابر سرما و گرما و همچنین صدا را دارد.

کارگاه نجاری گرند وود با بیش از 15 سال سابقه در ساخت انواع پارتیشن اداری به شما این تضمین را میدهد، که یک کار فوق العاده زیبا و باکیفیت متناسب با سلیقه شما به شما ارائه دهد. لطفا برای سفارش و خرید با گرند وود تماس بگیرید.